logo Sportorganisatie T-line
Lustrum Haltoernooi 2007
zaterdag 20 t/m vrijdag 26 januari 2007
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Herendubbel HD67 HD89 HD3 Damesdubbel DD67 DD89 Gemengddubbel GD67 GD89
Programma
za 20 jan zo 21 jan ma 22 jan di 23 jan wo 24 jan do 25 jan vr 26 jan alle data
Schema delen
Damesdubbel 6/7 vervolg schema   poule A   poule C   poule B   v

Damesdubbel 6/7 vervolg schema

Booy, Pieta /
Wit, Thea de 

 

finale

winnaar

 

Booy, Pieta /
Wit, Thea de 

 

 


Open plaats

 

 

 

 

 

Booy, Pieta /
Wit, Thea de 

 

Krenz, Pascale /
Clement-Benard, Annemarie 

 

6-0 6-2   

 

 

Krenz, Pascale /
Clement-Benard, Annemarie 

 

 

Langeveld, Netty /
Stein, Mok van 

7-6 2-6 10-8   

 

 

 

 

 

Booy, Pieta /
Wit, Thea de 

Beinum, Marja van /
Jansen, Sonja 

 

 

6-3 6-1   

 

Emerencia, Nidia /
Westerhout, Mechteld 

 

 

Emerencia, Nidia /
Westerhout, Mechteld 

6-2 6-4   

 

 

 

 

Emerencia, Nidia /
Westerhout, Mechteld 

 


Open plaats

 

6-2 6-4   

 

 

Teekens, Adele /
Janssen-Samson, Ingrid 

 

 

Teekens, Adele /
Janssen-Samson, Ingrid 

 

 

 

^^

Damesdubbel 6 en 7 poule A

 

Booy, Pieta /
Wit, Thea de  (1)

Wilde-Warnas, Annette de /
Roozen-Djamal, Vonny 

Emerencia, Nidia /
Westerhout, Mechteld 

Wiebenga, Eliane /
Geesink, Frederike 

Booy, Pieta /
Wit, Thea de  (1)

 

5-3   

6-5   

7-3   

Wilde-Warnas, Annette de /
Roozen-Djamal, Vonny 

 

 

3-6   

8-2   

Emerencia, Nidia /
Westerhout, Mechteld 

 

 

 

6-3   

Wiebenga, Eliane /
Geesink, Frederike 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Booy, Pieta /
Wit, Thea de 
6 5 1 18 11 2 1 0
2 Emerencia, Nidia /
Westerhout, Mechteld 
4 5 1 17 12 2 1 0
3 Wilde-Warnas, Annette de /
Roozen-Djamal, Vonny 
2 2 4 14 13 1 0 2
4 Wiebenga, Eliane /
Geesink, Frederike 
0 0 6 8 21 0 0 3

^^

Damesdubbel 6 en 7 poule C

 

Keppel, Corrie /
Jong, Ellen de  (3)

Vlugt, Joke van der /
Suidgeest, Corrie 

Teekens, Adele /
Janssen-Samson, Ingrid 

Krenz, Pascale /
Clement-Benard, Annemarie 

Keppel, Corrie /
Jong, Ellen de  (3)

 

4-6   

1-7   

3-8   

Vlugt, Joke van der /
Suidgeest, Corrie 

 

 

6-3   

4-7   

Teekens, Adele /
Janssen-Samson, Ingrid 

 

 

 

6-3   

Krenz, Pascale /
Clement-Benard, Annemarie 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Teekens, Adele /
Janssen-Samson, Ingrid 
4 4 2 16 10 2 0 1
2 Krenz, Pascale /
Clement-Benard, Annemarie 
4 4 2 18 13 2 0 1
3 Vlugt, Joke van der /
Suidgeest, Corrie 
4 4 2 16 14 2 0 1
4 Keppel, Corrie /
Jong, Ellen de 
0 0 6 8 21 0 0 3

^^

Damesdubbel 6 en 7 poule B

 

Spee, Jot /
Schulze-Van Rijswijk, Marian  (2)

Langeveld, Netty /
Stein, Mok van 

Maarl-Groenveld, Corina van der /
Mok, Jacqueline 

Beinum, Marja van /
Jansen, Sonja 

Spee, Jot /
Schulze-Van Rijswijk, Marian  (2)

 

4-5   

6-6   

2-8   

Langeveld, Netty /
Stein, Mok van 

 

 

6-5   

5-5   

Maarl-Groenveld, Corina van der /
Mok, Jacqueline 

 

 

 

3-7   

Beinum, Marja van /
Jansen, Sonja 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Beinum, Marja van /
Jansen, Sonja 
5 5 1 20 10 2 1 0
2 Langeveld, Netty /
Stein, Mok van 
5 3 3 16 14 0 3 0
3 Maarl-Groenveld, Corina van der /
Mok, Jacqueline 
1 2 4 14 19 0 2 1
4 Spee, Jot /
Schulze-Van Rijswijk, Marian 
1 2 4 12 19 0 2 1

^^

Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 11 December 2019 23:55 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D