logo Sportorganisatie T-line
Zondagmiddag jeugdcompetitie meisjes en jongens
zondag 7 oktober 2012 t/m zondag 24 maart 2013
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Jongensdubbel JD11 JE14 Meisjesdubbel MD11 MD14
Programma
zo 4 nov zo 11 nov zo 18 nov zo 25 nov zo 2 dec zo 9 dec zo 16 dec zo 6 jan zo 13 jan zo 27 jan zo 3 feb zo 10 feb zo 24 feb zo 3 mrt zo 10 mrt zo 17 mrt zo 24 mrt alle data
Schema delen
deel 1   plaatsen 1 t/m 3   plaatsen 4 t/m 6   plaatsen 7 t/m 9   v

Jongensdubbel en enkel t/m 11 jaar deel 1

 

Pieter Feije /
Jort Voorham  (1)

Thijs van Bruggen /
Joris Horck 

Eva Duin /
Matthijs Joon 

Allard van der Werff /
Thomas Boot 

Felix Temmink /
Maurits Hommes 

Maurits Dolman /
Gijs van Meelen /
Rick van Zanen 

Niels Prins /
Rik Vogel 

Daan Leenderts /
Olivier Smit 

Team onbekend 2 

Bas Dikkeboom /
Ole Grootes 

Pieter Feije /
Jort Voorham  (1)

 

E1 15-0   

E1 11-4   

E1 9-6   

E1 5-1   

E1 3-12   

E1 12-1   

E1 15-0   

E1   

E1 11-1   

 

 

E2 5-5   

E2 9-4   

E2 9-2   

E2 2-4   

E2 8-6   

E2 4-7   

E2 11-0   

E2   

E2 14-3   

 

 

D 6-5   

D 10-1   

D 11-1   

D 7-5   

D 8-3   

D 6-8   

D 12-0   

D   

D 12-1   

Thijs van Bruggen /
Joris Horck 

 

 

E1 6-4   

E1 4-9   

E1 5-6   

E1 9-4   

E1 5-5   

E1 1-11   

E1   

E1 7-3   

 

 

 

E2 4-9   

E2 7-5   

E2 0-11   

E2 2-10   

E2 1-10   

E2 12-1   

E2   

E2 6-5   

 

 

 

D 9-4   

D 4-9   

D 1-11   

D 6-5   

D 7-4   

D 7-6   

D   

D 8-2   

Eva Duin /
Matthijs Joon 

 

 

 

E1 6-6   

E1 0-9   

E1 0-13   

E1 5-5   

E1 3-4   

E1   

E1 7-3   

 

 

 

 

E2 2-9   

E2 3-8   

E2 3-9   

E2 0-10   

E2 10-0   

E2   

E2 4-8   

 

 

 

 

D 8-7   

D 2-12   

D 2-9   

D 2-7   

D 8-3   

D   

D 6-1   

Allard van der Werff /
Thomas Boot 

 

 

 

 

E1 4-6   

E1 4-9   

E1 11-1   

E1 5-6   

E1   

E1 11-0   

 

 

 

 

 

E2 2-7   

E2 7-7   

E2 0-8   

E2 9-2   

E2   

E2 5-6   

 

 

 

 

 

D 1-10   

D 7-3   

D 1-11   

D 7-2   

D   

D 12-3   

Felix Temmink /
Maurits Hommes 

 

 

 

 

 

E1 3-6   

E1 10-3   

E1 10-0   

E1   

E1 11-1   

 

 

 

 

 

 

E2 6-7   

E2 4-6   

E2 6-5   

E2   

E2 9-3   

 

 

 

 

 

 

D 4-8   

D 6-9   

D 12-3   

D   

D 10-4   

Maurits Dolman /
Gijs van Meelen /
Rick van Zanen 

 

 

 

 

 

 

E1 4-8   

E1 10-1   

E1   

E1 12-0   

 

 

 

 

 

 

 

E2 8-1   

E2 4-4   

E2   

E2 4-4   

 

 

 

 

 

 

 

D 5-8   

D 8-3   

D   

D 11-2   

Niels Prins /
Rik Vogel 

 

 

 

 

 

 

 

E1 7-1   

E1   

E1 9-2   

 

 

 

 

 

 

 

 

E2 14-0   

E2   

E2 11-3   

 

 

 

 

 

 

 

 

D 12-0   

D   

D 13-1   

Daan Leenderts /
Olivier Smit 

 

 

 

 

 

 

 

 

E1   

E1 14-0   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E2   

E2 1-10   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D   

D 7-3   

Team onbekend 2 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E1   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E2   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D   

Bas Dikkeboom /
Ole Grootes 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Pieter Feije /
Jort Voorham 
39 39 9 215 80 19 1 4
2 Niels Prins /
Rik Vogel 
36 36 12 178 98 17 2 5
3 Felix Temmink /
Maurits Hommes 
34 34 14 181 87 17 0 7
4 Maurits Dolman /
Gijs van Meelen /
Rick van Zanen 
31 31 17 177 103 14 3 7
5 Thijs van Bruggen /
Joris Horck 
24 24 24 121 160 11 2 11
6 Allard van der Werff /
Thomas Boot 
20 20 28 140 141 9 2 13
7 Eva Duin /
Matthijs Joon 
14 14 34 97 172 6 2 16
8 Daan Leenderts /
Olivier Smit 
11 11 37 74 196 5 1 18
9 Bas Dikkeboom /
Ole Grootes 
7 7 41 69 215 3 1 20
Team onbekend 2 

^^

Jongensdubbel en enkel t/m 11 jaar plaatsen 1 t/m 3

 

Pieter Feije /
Jort Voorham  (1)

Niels Prins /
Rik Vogel 

Felix Temmink /
Maurits Hommes 

Pieter Feije /
Jort Voorham  (1)

 

E1 5-5   

E1 7-2   

 

 

E2 3-9   

E2 5-3   

 

 

D 6-9   

D 10-2   

Niels Prins /
Rik Vogel 

 

 

E1 0-12   

 

 

 

E2 13-0   

 

 

 

D 8-5   

Felix Temmink /
Maurits Hommes 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Niels Prins /
Rik Vogel 
9 9 3 44 31 4 1 1
2 Pieter Feije /
Jort Voorham 
7 7 5 36 30 3 1 2
3 Felix Temmink /
Maurits Hommes 
2 2 10 24 43 1 0 5

^^

Jongensdubbel en enkel t/m 11 jaar plaatsen 4 t/m 6

 

Maurits Dolman /
Gijs van Meelen /
Rick van Zanen 

Thijs van Bruggen /
Joris Horck 

Allard van der Werff /
Thomas Boot 

Maurits Dolman /
Gijs van Meelen /
Rick van Zanen 

 

E1 9-2   

E1 6-6   

 

 

E2 3-8   

E2 6-5   

 

 

D 3-7   

D 7-6   

Thijs van Bruggen /
Joris Horck 

 

 

E1 7-4   

 

 

 

E2 6-8   

 

 

 

D 9-3   

Allard van der Werff /
Thomas Boot 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Thijs van Bruggen /
Joris Horck 
8 8 4 39 30 4 0 2
2 Maurits Dolman /
Gijs van Meelen /
Rick van Zanen 
7 7 5 34 34 3 1 2
3 Allard van der Werff /
Thomas Boot 
3 3 9 32 41 1 1 4

^^

Jongensdubbel en enkel t/m 11 jaar plaatsen 7 t/m 9

 

Eva Duin /
Matthijs Joon 

Daan Leenderts /
Olivier Smit 

Bas Dikkeboom /
Ole Grootes 

Eva Duin /
Matthijs Joon 

 

E1 7-5   

E1 Zo 17/03 14:30 

 

 

E2 8-5   

E2 Zo 17/03 14:30 

 

 

D 5-6   

D 7-5   

Daan Leenderts /
Olivier Smit 

 

 

E1 3-8   

 

 

 

E2 5-5   

 

 

 

D 7-6   

Bas Dikkeboom /
Ole Grootes 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Eva Duin /
Matthijs Joon 
6 6 2 27 21 3 0 1
2 Daan Leenderts /
Olivier Smit 
5 5 7 31 39 2 1 3
3 Bas Dikkeboom /
Ole Grootes 
3 3 5 24 22 1 1 2

^^

Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 11 December 2019 23:11 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D